Menu

Ostatnie dni wystawy

18 października — 8 grudnia 2019
Galeria Sztuki Współczesnej BWA / Katowice

fot. Wojciech Mateusiak

ⅩⅩⅧ Festiwal Ars Cameralis

Przypominamy, że jeszcze tylko do najbliższej niedzieli, 8 grudnia w katowickiej Galerii Sztuki Współczesnej BWA można oglądać wystawę „Monika Grzymala / Damien Deroubaix. O naturze świata”, która odbywa się w ramach ⅩⅩⅧ Festiwalu Ars Cameralis. Wstęp zgodnie z ofertą Galerii.

Nad pracami znakomitych współczesnych artystów — Moniki Grzymali i Damiena Deroubaix — unosi się widmo dzieła Pabla Picassa „Guernika”, które powstało po zbombardowanie przez nazistowską eskadrę stolicy Basków w Hiszpanii w 1937 roku. Więcej o wystawie można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 03.10.2022

  ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

  Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — zapraszamy na wspólne spędzanie jesiennych wieczorów.

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.