Menu

Zapytania ofertowe

↑ Fot. Radosław Kaźmierczak

Informacje dotyczące zapytań ofertowych na poszczególne usługi w ramach projektów i wydarzeń realizowanych przez Instytucję Kultury Ars Cameralis. Zapraszamy do zapoznania się z treściami zapytań ofertowych oraz do składania propozycji. Wszystkie szczegóły techniczne, terminy oraz sposób składania ofert znajdują się poniżej. 

Aktualne

Archiwalne

27.07.2021 — Montaż / demontaż / transport wystawy

Oferta na współpracę przy kompleksowym transporcie, montażu oraz demontażu wystawy „Atlas pamięci”, realizowanej w związku z 40. rocznicą powstania NSZZ „Solidarność”, wraz z przygotowaniem do końcowego transportu. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki)

13.07.2021 — Architektura zewnętrzna wystawy

Oferta na współpracę przy kompleksowych pracach związanych z konstrukcją poszycia kontenerów, podestów i ramp oraz wykonaniu tzw. przesłon wystawy „Atlas pamięci”, realizowanej w związku z 40. rocznicą powstania NSZZ „Solidarność”. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki)

11.06.2021 — Montaż / demontaż wystawy

Oferta na współpracę przy montażu i demontażu wystawy „Atlas pamięci”, realizowanej w związku z 40. rocznicą powstania NSZZ „Solidarność”. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki)

07.11.2020 — Realizacja wystawy

Oferta na współpracę przy realizacji mobilnej wystawy rocznicowej. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

16.10.2020 — Usługi cateringowe

Oferta na usługi cateringowe w ramach XXIX edycji Festiwalu Ars Cameralis. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

15.10.2020 — Zakup kontenera

Oferta na zakup kontenerów wraz z dostosowaniem do wymagań projektu w ramach zadania pt. „Wystawa na 40-lecie Solidarności”. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

14.10.2020 — Usługi oświetlenia

Oferta na usługi oświetlenia wydarzeń w ramach XXIX edycji Festiwalu Ars Cameralis, które odbędą się w Katowicach i Bytomiu. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

12.10.2020 — Usługi nagłośnienia

Oferta na usługi nagłośnienia wydarzeń w ramach XXIX edycji Festiwalu Ars Cameralis, które odbędą się w Katowicach i Bytomiu. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

08.10.2020 — Usługi drukarskie

Oferta na druk albumu fotograficznego „Obrazy zmieniającego się świata. Fotografie Górnego Śląska”. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

07.10.2020 — Usługi drukarskie

Oferta na usługi drukarskie podczas ⅩⅩⅨ Festiwalu Ars Cameralis w Katowicach. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

06.10.2020 — Realizacja transmisji live

Oferta na realizację transmisji live (stream Full HD) wydarzeń ⅩⅩⅨ Festiwalu Ars Cameralis wraz z nagraniem mixu kamer live. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

23.09.2020 — Usługi hotelowe

Oferta na usługi hotelowe dla gości ⅩⅩⅨ Festiwalu Ars Cameralis. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

07.09.2020 — Kampania outdoorowa

Oferta na kampanię outdoorową w ramach promocji ⅩⅩⅨ Festiwalu Ars Cameralis. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

26.08.2020 — Zakup kontenerów morskich

Oferta na zakup 4 sztuk kontenerów morskich 20’DV o ładowności 28480 kg, masie 2000 kg. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

UWAGA! Instytucja Kultury Ars Cameralis unieważnia postępowanie dot. zapytania ofertowego nt.: „Zakup – kontener morski 20’DV ładowność 28480 kg, masa 2000 kg – 4 sztuki”.

11.08.2020 — Kampania outdoorowa

Oferta na kampanię outdoorową w ramach promocji ⅩⅩⅨ Festiwalu Ars Cameralis. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

06.08.2020 — Usługi ochroniarskie

Oferta na ochronę instalacji artystycznej „Ex Silesia Lux”. Szczegóły i wymogi zapytania ofertowego oraz dokumenty konieczne do złożenia oferty można pobrać tutaj (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.