Menu

Stoisko promocyjne na EKG

2 — 4 września 2020
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
↑ fot. Tomasz Żak / Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się kolejna edycja największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej — ⅩⅠⅠ Europejski Kongres Gospodarczy. Mimo wyjątkowej sytuacji, z którą przyszło nam się mierzyć w tym roku, na imprezie pojawili się przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki oraz ekonomii.

Na EKG nie mogło zabraknąć stoiska promocyjnego Województwa Śląskiego, zaprojektowanego przez katowickie biuro projektowe bro.Kat. Na stoisku zaprezentowano dwa eksponaty, które zostały stworzone przez firmy z naszego regionu. Autorską baterię Li-Ion dedykowaną pojazdom elektrycznym, która powstała dzięki projektowi zainicjowanemu przez Śląski Fundusz Rozwoju, w ramach instrumentu finansowego Wejście Kapitałowe, z regionalnym liderem technologii laserowych firmą LaserTec S.A. Drugim eksponatem była zrobotyzowana stacja do cyfryzacji i optymalizacji procesów w MŚP, realizująca założenia Industry 4.0.

Polecamy

 • 12.09.2023

  Koncert: The Necks

  Pierwsze ogłoszenie ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis! Zapraszamy na koncert australijskiego trio, którego hipnotyzujące brzmienia wymykają się opisom.

 • 07.09.2023

  „Cienie historii nigdy nas nie opuszczą” — instalacja Michała Smandka

  Dzieło artysty z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach pojawiło się na wystawie w Chile.

 • 25.08.2023

  Celebrating the Symphonic Legacy of Wayne Shorter

  Materiał filmowy z Festiwalowej Gali Orlen Jazz Festiwalu XXV Bielskiej Zadymki Jazzowej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.