Menu

Stoisko promocyjne na EKG

2 — 4 września 2020
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
↑ fot. Tomasz Żak / Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się kolejna edycja największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej — ⅩⅠⅠ Europejski Kongres Gospodarczy. Mimo wyjątkowej sytuacji, z którą przyszło nam się mierzyć w tym roku, na imprezie pojawili się przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki oraz ekonomii.

Na EKG nie mogło zabraknąć stoiska promocyjnego Województwa Śląskiego, zaprojektowanego przez katowickie biuro projektowe bro.Kat. Na stoisku zaprezentowano dwa eksponaty, które zostały stworzone przez firmy z naszego regionu. Autorską baterię Li-Ion dedykowaną pojazdom elektrycznym, która powstała dzięki projektowi zainicjowanemu przez Śląski Fundusz Rozwoju, w ramach instrumentu finansowego Wejście Kapitałowe, z regionalnym liderem technologii laserowych firmą LaserTec S.A. Drugim eksponatem była zrobotyzowana stacja do cyfryzacji i optymalizacji procesów w MŚP, realizująca założenia Industry 4.0.

Polecamy

  • 27.11.2021

    Dziękujemy!

    Droga Publiczności, dziękujemy za wspólnie spędzone listopadowe dni i do zobaczenia za rok!

  • 06.06.2022

    Carbon Silesia Festival

    W niezwykłej scenerii Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu odbędzie się kolejna edycja festiwalu muzyki elektronicznej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.