Menu

Stoisko promocyjne na EKG

2 — 4 września 2020
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
↑ fot. Tomasz Żak / Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się kolejna edycja największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej — ⅩⅠⅠ Europejski Kongres Gospodarczy. Mimo wyjątkowej sytuacji, z którą przyszło nam się mierzyć w tym roku, na imprezie pojawili się przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki oraz ekonomii.

Na EKG nie mogło zabraknąć stoiska promocyjnego Województwa Śląskiego, zaprojektowanego przez katowickie biuro projektowe bro.Kat. Na stoisku zaprezentowano dwa eksponaty, które zostały stworzone przez firmy z naszego regionu. Autorską baterię Li-Ion dedykowaną pojazdom elektrycznym, która powstała dzięki projektowi zainicjowanemu przez Śląski Fundusz Rozwoju, w ramach instrumentu finansowego Wejście Kapitałowe, z regionalnym liderem technologii laserowych firmą LaserTec S.A. Drugim eksponatem była zrobotyzowana stacja do cyfryzacji i optymalizacji procesów w MŚP, realizująca założenia Industry 4.0.

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 03.10.2022

  ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

  Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — zapraszamy na wspólne spędzanie jesiennych wieczorów.

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.