Menu

Stoisko promocyjne na EKG

2 — 4 września 2020
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
↑ fot. Tomasz Żak / Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się kolejna edycja największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej — ⅩⅠⅠ Europejski Kongres Gospodarczy. Mimo wyjątkowej sytuacji, z którą przyszło nam się mierzyć w tym roku, na imprezie pojawili się przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki oraz ekonomii.

Na EKG nie mogło zabraknąć stoiska promocyjnego Województwa Śląskiego, zaprojektowanego przez katowickie biuro projektowe bro.Kat. Na stoisku zaprezentowano dwa eksponaty, które zostały stworzone przez firmy z naszego regionu. Autorską baterię Li-Ion dedykowaną pojazdom elektrycznym, która powstała dzięki projektowi zainicjowanemu przez Śląski Fundusz Rozwoju, w ramach instrumentu finansowego Wejście Kapitałowe, z regionalnym liderem technologii laserowych firmą LaserTec S.A. Drugim eksponatem była zrobotyzowana stacja do cyfryzacji i optymalizacji procesów w MŚP, realizująca założenia Industry 4.0.

Projekt: Śląskie! Europa!

 • 08.04.2024

  Koncert: Barok Ponad Granicami

  Występ {oh!} Orkiestry pod przewodnictwem Martyny Pastuszki w ramach projektu „Śląskie! Europa!”, a w repertuarze mistrzowie baroku.

 • 05.04.2024

  Koncert: .VRIL (ambient set)

  Występ wszechstronnego artysty, który eksperymentuje z IDM, electro, techno, ambientem. Koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!”.

 • 04.04.2024

  Koncert: Pablopavo i Ludziki

  Kolejny koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!” realizowanego w związku z 20. rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

 • 19.04.2024

  Koncert: Acid Arab

  Występ francusko-algierskiego zespołu, którego twórczość łączy zachodnią muzykę elektroniczną ze wschodnimi brzmieniami i wokalami.

 • 23.04.2024

  Koncert: Brandt Brauer Frick

  Występ jednego z najciekawszych zespołów grających elektronikę, który stale eksperymentuje i poszukuje inspiracji.

 • 12.04.2024

  Koncert: Kroke

  Występ zespołu, w twórczości którego znajdziemy jazz, brzmienia Orientu, muzykę klezmerską i etniczną. Koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!”.

 • 20.03.2024

  Bach na Wielkanoc

  Inauguracja projektu „Śląskie! Europa!”, realizowanego w ramach 20. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.