Menu

ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

7—26 listopada 2022 / Katowice

Tradycyjnie o tej porze roku zapraszamy na wspólne spędzanie czasu! Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — program tegorocznej edycji Festiwalu Ars Cameralis na pewno Was nie rozczaruje! Widzimy się w listopadowe wieczory, aby wspólnie przekonać się, co czeka za horyzontem zdarzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie Festiwalu (TUTAJ → po kliknięciu profil Instytucji otworzy się w nowej karcie przeglądarki).

Najświeższe informacje są dostępne w naszych mediach społecznościowych na Facebooku (TUTAJ → po kliknięciu profil Instytucji otworzy się w nowej karcie przeglądarki) i Instagramie (TUTAJ → po kliknięciu profil Instytucji otworzy się w nowej karcie przeglądarki).

Polecamy

 • 12.09.2023

  Koncert: The Necks

  Pierwsze ogłoszenie ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis! Zapraszamy na koncert australijskiego trio, którego hipnotyzujące brzmienia wymykają się opisom.

 • 07.09.2023

  „Cienie historii nigdy nas nie opuszczą” — instalacja Michała Smandka

  Dzieło artysty z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach pojawiło się na wystawie w Chile.

 • 25.08.2023

  Celebrating the Symphonic Legacy of Wayne Shorter

  Materiał filmowy z Festiwalowej Gali Orlen Jazz Festiwalu XXV Bielskiej Zadymki Jazzowej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.