Menu

ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

7—26 listopada 2022 / Katowice

Tradycyjnie o tej porze roku zapraszamy na wspólne spędzanie czasu! Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — program tegorocznej edycji Festiwalu Ars Cameralis na pewno Was nie rozczaruje! Widzimy się w listopadowe wieczory, aby wspólnie przekonać się, co czeka za horyzontem zdarzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie Festiwalu (TUTAJ → po kliknięciu profil Instytucji otworzy się w nowej karcie przeglądarki).

Najświeższe informacje są dostępne w naszych mediach społecznościowych na Facebooku (TUTAJ → po kliknięciu profil Instytucji otworzy się w nowej karcie przeglądarki) i Instagramie (TUTAJ → po kliknięciu profil Instytucji otworzy się w nowej karcie przeglądarki).

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.