Menu

Dziękujemy!

5 — 26 listopada 2021
Galeria ASP w Katowicach Rondo Sztuki / Pałac Schoena — Muzeum w Sosnowcu / Teatr Śląski w Katowicach — Scena w Malarni

ⅩⅩⅩ Festiwal Ars Cameralis

Jubileuszowa trzydziesta edycja Festiwalu Ars Cameralis już za nami. Po roku przerwy mogliśmy ponownie spotkać się z Wami na żywo i wspólnie spędzić te listopadowe wieczory. A Wy po raz kolejny nie zawiedliście i licznie zjawiliście się na naszych wydarzeniach. Dziękujemy Wam za obecności — w przestrzeni Teatru Śląskiego w Katowicach oraz przed monitorami.

Dziękujemy wszystkim artystkom i artystom za kosmiczne doznania, dzięki którym jesień stała się znośniejsza. Podziękowania należą się również naszym partnerom: Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Tygodnikowi Powszechnemu oraz Teatrowi Śląskiemu w Katowicach, patronom medialnym Polskiemu Radiu Katowice i Ultramarynie, a także portalowi Ticketmaster, który czuwał nad sprzedażą biletów.

Dziękujemy także wszystkim realizatorom, którzy dbali o jakość wydarzeń i sprawili, że mogliście uczestniczyć w koncertach i spotkaniach również w domowym zaciszu: SAMART Jarosław Rozumek oraz Miron Pro Sonus Sp. z o.o.

Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji. Dziękujemy raz jeszcze! Do zobaczenia za rok!

Polecamy

 • 29.01.2024

  Nowe publikacje

  W 2023 roku Instytucja wydała dwie książki poetyckie i album fotograficzny.

 • 30.11.2023

  Dziękujemy za obecność

  Za nami niemal miesiąc wypełniony muzyką, sztukami wizualnymi, literaturą, teatrem i filmem. Nie możemy uwierzyć, że kolejna edycja Festiwalu Ars Cameralis jest już za nami.

 • 05.12.2023

  Ostatnie dni wystaw

  Wystawy zrealizowane w ramach ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis będą dostepne dla zwiedzających jeszcze tylko kilka dni.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.