Menu

Dziękujemy!

5 — 26 listopada 2021
Galeria ASP w Katowicach Rondo Sztuki / Pałac Schoena — Muzeum w Sosnowcu / Teatr Śląski w Katowicach — Scena w Malarni

ⅩⅩⅩ Festiwal Ars Cameralis

Jubileuszowa trzydziesta edycja Festiwalu Ars Cameralis już za nami. Po roku przerwy mogliśmy ponownie spotkać się z Wami na żywo i wspólnie spędzić te listopadowe wieczory. A Wy po raz kolejny nie zawiedliście i licznie zjawiliście się na naszych wydarzeniach. Dziękujemy Wam za obecności — w przestrzeni Teatru Śląskiego w Katowicach oraz przed monitorami.

Dziękujemy wszystkim artystkom i artystom za kosmiczne doznania, dzięki którym jesień stała się znośniejsza. Podziękowania należą się również naszym partnerom: Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Tygodnikowi Powszechnemu oraz Teatrowi Śląskiemu w Katowicach, patronom medialnym Polskiemu Radiu Katowice i Ultramarynie, a także portalowi Ticketmaster, który czuwał nad sprzedażą biletów.

Dziękujemy także wszystkim realizatorom, którzy dbali o jakość wydarzeń i sprawili, że mogliście uczestniczyć w koncertach i spotkaniach również w domowym zaciszu: SAMART Jarosław Rozumek oraz Miron Pro Sonus Sp. z o.o.

Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji. Dziękujemy raz jeszcze! Do zobaczenia za rok!

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 03.10.2022

  ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

  Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — zapraszamy na wspólne spędzanie jesiennych wieczorów.

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.