Menu

Koncerty: YOACHIM / Shklash

17 listopada 2020 / godz. 20:00 / godz. 21:15
↑ Yoachim, fot. Jacek Narkielun

Listopad zbliża się wielkimi krokami, a z nim ⅩⅩⅨ edycji Festiwalu Ars Cameralis. Mamy dla Was kolejne muzyczne ogłoszenia. 17 listopada (wtorek) podwójna dawka emocji — o godzinie 20:00 zagra YOACHIM, a o godzinie 21:15 Shklash. Oba koncerty będą dostępne wyłącznie online.

UWAGA: Jest nam niezmiernie przykro, ale jesteśmy zmuszeni odwołać koncert Shklasha. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

→ godz. 20:00 / YOACHIM / Koncert dostępny bezpłatnie, wyłącznie online TUTAJ i TUTAJ (po kliknięciu otworzą się nowe karty przeglądarki).

Związany z muzyką od wczesnego dzieciństwa, ukończył katowicką Akademię Muzyczną na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu. Zadebiutował wydanym w 2015 roku singlem „Forest”, który zapowiadał wydaną rok później epkę „Isn’t That Gone”. Już wówczas elektroniczny pazur, połączony z liryzmem i wrażliwością tekstów, zapewniły artyście przychylność krytyki i publiczności. Yoachim z powodzeniem prezentował ten materiał m.in. na Enea Spring Break czy Open’er Festivalu.

W 2017 roku artysta wydał singiel „Storm”, któremu towarzyszył teledysk nagrodzony na międzynarodowych festiwalach. Utwór zapowiadał debiutancką płytę Yoachima — album „Melt” ukazał się w 2018 roku i dowiódł, że nazwanie twórczości artysty „uduchowionym i smutnym disco” jest jak najbardziej trafne.

→ godz. 21:15 / SHKLASH / Koncert odwołany

Pseudonim artystyczny Pawła Szklarskiego, absolwenta Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz katowickiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Szklarski zajmuje się muzyką na co dzień — jest bowiem solistą w Filharmonii Opolskiej, a także nauczycielem w klasie fagotu w rybnickiej szkole muzycznej. Prowadzi również zajęcia z podstaw teorii muzycznej, syntezy oraz produkcji muzycznej. Solowy projekt artysty — Shklash koncentruje się na działaniach z pogranicza muzyki elektronicznej, dronowej, ambientu oraz muzyki współczesnej.

Polecamy

 • 29.01.2024

  Nowe publikacje

  W 2023 roku Instytucja wydała dwie książki poetyckie i album fotograficzny.

 • 30.11.2023

  Dziękujemy za obecność

  Za nami niemal miesiąc wypełniony muzyką, sztukami wizualnymi, literaturą, teatrem i filmem. Nie możemy uwierzyć, że kolejna edycja Festiwalu Ars Cameralis jest już za nami.

 • 05.12.2023

  Ostatnie dni wystaw

  Wystawy zrealizowane w ramach ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis będą dostepne dla zwiedzających jeszcze tylko kilka dni.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.