Menu

Ostatni tydzień głosowania

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

IV Marszałkowski Budżet Obywatelski

Jeszcze tylko przez kilka dni można głosować w tegorocznej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. To niepowtarzalna okazja dla mieszkańców regionu, aby mieć realny wpływ na zmiany, które zachodzą w województwie. Do rozdysponowania jest aż 5 mln złotych, a wśród zgłoszonych zadań znalazły się między innymi projekty rewitalizacji terenów zielonych, budowy tężni solankowych, stacji rowerowych, miejsc postojowych, placów zabaw, a także działania aktywizujące dzieci, młodzież i seniorów.

Głosowanie potrwa do 12 września br. i odbywa się elektronicznie przy pomocy formularza dostępnego TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki). By wziąć udział w głosowaniu należy:

→ KROK 1: wybrać zadania z dowolnych 7 podregionów i przydzielić im punkty w skali 1—3. Podczas jednej sesji należy przyznać punkty dla zadań w puli EKO i REGIO
→ KROK 2: podać dane osobowe (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki), które uwierzytelnią głosującego
→ KROK 3: potwierdzić swój wybór, klikając „WYŚLIJ”
→ KROK 4: zatwierdzić oddane punkty przy pomocy specjalnego kodu, który głosujący otrzymają smsem na wskazany numer telefonu. Następnie należy kliknąć „ZATWIERDŹ”

Więcej o Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki). Zachęcamy do głosowania!

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 03.10.2022

  ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

  Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — zapraszamy na wspólne spędzanie jesiennych wieczorów.

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.