Menu

Ostatni tydzień głosowania

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

IV Marszałkowski Budżet Obywatelski

Jeszcze tylko przez kilka dni można głosować w tegorocznej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. To niepowtarzalna okazja dla mieszkańców regionu, aby mieć realny wpływ na zmiany, które zachodzą w województwie. Do rozdysponowania jest aż 5 mln złotych, a wśród zgłoszonych zadań znalazły się między innymi projekty rewitalizacji terenów zielonych, budowy tężni solankowych, stacji rowerowych, miejsc postojowych, placów zabaw, a także działania aktywizujące dzieci, młodzież i seniorów.

Głosowanie potrwa do 12 września br. i odbywa się elektronicznie przy pomocy formularza dostępnego TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki). By wziąć udział w głosowaniu należy:

→ KROK 1: wybrać zadania z dowolnych 7 podregionów i przydzielić im punkty w skali 1—3. Podczas jednej sesji należy przyznać punkty dla zadań w puli EKO i REGIO
→ KROK 2: podać dane osobowe (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki), które uwierzytelnią głosującego
→ KROK 3: potwierdzić swój wybór, klikając „WYŚLIJ”
→ KROK 4: zatwierdzić oddane punkty przy pomocy specjalnego kodu, który głosujący otrzymają smsem na wskazany numer telefonu. Następnie należy kliknąć „ZATWIERDŹ”

Więcej o Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki). Zachęcamy do głosowania!

Polecamy

  • 31.08.2022

    Gwarki 2022

    Już za tydzień rozpoczyna się święto Tarnowskich Gór, którego Instytucja jest współorganizatorem.

  • 17.08.2022

    Głosowanie w MBO

    Już za tydzień rozpocznie się głosowanie w czwartej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.