Menu

Ostatni tydzień głosowania

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

IV Marszałkowski Budżet Obywatelski

Jeszcze tylko przez kilka dni można głosować w tegorocznej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. To niepowtarzalna okazja dla mieszkańców regionu, aby mieć realny wpływ na zmiany, które zachodzą w województwie. Do rozdysponowania jest aż 5 mln złotych, a wśród zgłoszonych zadań znalazły się między innymi projekty rewitalizacji terenów zielonych, budowy tężni solankowych, stacji rowerowych, miejsc postojowych, placów zabaw, a także działania aktywizujące dzieci, młodzież i seniorów.

Głosowanie potrwa do 12 września br. i odbywa się elektronicznie przy pomocy formularza dostępnego TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki). By wziąć udział w głosowaniu należy:

→ KROK 1: wybrać zadania z dowolnych 7 podregionów i przydzielić im punkty w skali 1—3. Podczas jednej sesji należy przyznać punkty dla zadań w puli EKO i REGIO
→ KROK 2: podać dane osobowe (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki), które uwierzytelnią głosującego
→ KROK 3: potwierdzić swój wybór, klikając „WYŚLIJ”
→ KROK 4: zatwierdzić oddane punkty przy pomocy specjalnego kodu, który głosujący otrzymają smsem na wskazany numer telefonu. Następnie należy kliknąć „ZATWIERDŹ”

Więcej o Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki). Zachęcamy do głosowania!

Projekt: Śląskie! Europa!

 • 08.04.2024

  Koncert: Barok Ponad Granicami

  Występ {oh!} Orkiestry pod przewodnictwem Martyny Pastuszki w ramach projektu „Śląskie! Europa!”, a w repertuarze mistrzowie baroku.

 • 05.04.2024

  Koncert: .VRIL (ambient set)

  Występ wszechstronnego artysty, który eksperymentuje z IDM, electro, techno, ambientem. Koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!”.

 • 04.04.2024

  Koncert: Pablopavo i Ludziki

  Kolejny koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!” realizowanego w związku z 20. rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

 • 19.04.2024

  Koncert: Acid Arab

  Występ francusko-algierskiego zespołu, którego twórczość łączy zachodnią muzykę elektroniczną ze wschodnimi brzmieniami i wokalami.

 • 23.04.2024

  Koncert: Brandt Brauer Frick

  Występ jednego z najciekawszych zespołów grających elektronikę, który stale eksperymentuje i poszukuje inspiracji.

 • 12.04.2024

  Koncert: Kroke

  Występ zespołu, w twórczości którego znajdziemy jazz, brzmienia Orientu, muzykę klezmerską i etniczną. Koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!”.

 • 20.03.2024

  Bach na Wielkanoc

  Inauguracja projektu „Śląskie! Europa!”, realizowanego w ramach 20. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.