Menu

CARBON Silesia Festival

3—4 września 2021
Sztolnia Królowa Luiza / Zabrze

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

30 artystów, 3 sceny, strefa chill i food market

Już za tydzień nowe wydarzenie na muzycznej mapie Polski — CARBON Silesia Festival! Zapraszamy na kolejną inicjatywę twórców SnowFestu, czyli dwudniowe muzyczne świętowanie, podczas którego czołowi przedstawiciele polskiej i światowej elektroniki zagrają w niezwykłej, industrialnej przestrzeni Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Instytucja Kultury Ars Cameralis jest współorganizatorem wydarzenia.

W pierwszy weekend września na uczestników Festiwalu będzie czekać ponad 30 artystów, 3 sceny, strefa food market i strefa chill, gdzie będzie można odpocząć i posilić się po muzycznych doznaniach. Do tego studio festiwalowe, w którym artyści, producenci i dziennikarze porozmawiają o tworzeniu muzyki oraz o tym, jak pandemia wpłynęła na nasze funkcjonowanie w przestrzeniach kultury. A wszystko w niecodziennym otoczeniu kopalnianych artefaktów.

Wśród zaproszonych artystów znaleźli się między innymi: Kraak & Smaak, LTJ Bukem, Alan Dixon, Third Son, Booka Shade Live, Gorgon City, Tiger & Woods, Technimatic, Alex Niggemann oraz reprezentanci polskiej sceny: Catz`n Dogz, Marcin Krupa, Kuba Sojka, Harland, Roger, Vacos, Holiday 80 i wielu innych. Bilety są dostępne na portalu GOING (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki) oraz w salonach EMPiK.

Więcej informacji o CARBON Silesia Festival można znaleźć TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

CARBON Silesia Festival 2021 | zwiastun

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 03.10.2022

  ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

  Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — zapraszamy na wspólne spędzanie jesiennych wieczorów.

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.