Menu

CARBON Silesia Festival

3—4 września 2021
Sztolnia Królowa Luiza / Zabrze

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

30 artystów, 3 sceny, strefa chill i food market

Już za tydzień nowe wydarzenie na muzycznej mapie Polski — CARBON Silesia Festival! Zapraszamy na kolejną inicjatywę twórców SnowFestu, czyli dwudniowe muzyczne świętowanie, podczas którego czołowi przedstawiciele polskiej i światowej elektroniki zagrają w niezwykłej, industrialnej przestrzeni Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Instytucja Kultury Ars Cameralis jest współorganizatorem wydarzenia.

W pierwszy weekend września na uczestników Festiwalu będzie czekać ponad 30 artystów, 3 sceny, strefa food market i strefa chill, gdzie będzie można odpocząć i posilić się po muzycznych doznaniach. Do tego studio festiwalowe, w którym artyści, producenci i dziennikarze porozmawiają o tworzeniu muzyki oraz o tym, jak pandemia wpłynęła na nasze funkcjonowanie w przestrzeniach kultury. A wszystko w niecodziennym otoczeniu kopalnianych artefaktów.

Wśród zaproszonych artystów znaleźli się między innymi: Kraak & Smaak, LTJ Bukem, Alan Dixon, Third Son, Booka Shade Live, Gorgon City, Tiger & Woods, Technimatic, Alex Niggemann oraz reprezentanci polskiej sceny: Catz`n Dogz, Marcin Krupa, Kuba Sojka, Harland, Roger, Vacos, Holiday 80 i wielu innych. Bilety są dostępne na portalu GOING (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki) oraz w salonach EMPiK.

Więcej informacji o CARBON Silesia Festival można znaleźć TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

CARBON Silesia Festival 2021 | zwiastun

Polecamy

 • 12.09.2023

  Koncert: The Necks

  Pierwsze ogłoszenie ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis! Zapraszamy na koncert australijskiego trio, którego hipnotyzujące brzmienia wymykają się opisom.

 • 07.09.2023

  „Cienie historii nigdy nas nie opuszczą” — instalacja Michała Smandka

  Dzieło artysty z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach pojawiło się na wystawie w Chile.

 • 25.08.2023

  Celebrating the Symphonic Legacy of Wayne Shorter

  Materiał filmowy z Festiwalowej Gali Orlen Jazz Festiwalu XXV Bielskiej Zadymki Jazzowej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.