Menu

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim

1—19 września 2021
Województwo Śląskie

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

Już od jutra można oddać głos na projekty zgłoszone w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jeśli chcesz mieć realny wpływa na zadania realizowane w naszym regionie, nie zwlekaj i zagłosuj!

To już trzecia edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, a mieszkańcy województwa mogli składać wnioski w dwóch pulach: puli EKO obejmującej propozycje o charakterze ekologicznym oraz puli REGIO, na która składają się zadania o charakterze edukacyjnym, sportowym, kulturalnym czy turystycznym. Wpłynęły aż 203 wnioski!

Głosowanie odbędzie się między 1 a 19 września 2021 roku, a głos można oddać elektronicznie na stronie ebo.slaskie.pl (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki). Wystarczy wybrać preferowane zadanie, uwierzytelnić się (podać dane osobowe, czyli numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki) oraz zatwierdzić swój wybór. Szczegółowe informacje dotyczące głosowania można znaleźć TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Ostateczną listę zadań dopuszczonych do głosowania można znaleźć TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki), a o samym Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Projekt: Śląskie! Europa!

 • 08.04.2024

  Koncert: Barok Ponad Granicami

  Występ {oh!} Orkiestry pod przewodnictwem Martyny Pastuszki w ramach projektu „Śląskie! Europa!”, a w repertuarze mistrzowie baroku.

 • 05.04.2024

  Koncert: .VRIL (ambient set)

  Występ wszechstronnego artysty, który eksperymentuje z IDM, electro, techno, ambientem. Koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!”.

 • 04.04.2024

  Koncert: Pablopavo i Ludziki

  Kolejny koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!” realizowanego w związku z 20. rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

 • 19.04.2024

  Koncert: Acid Arab

  Występ francusko-algierskiego zespołu, którego twórczość łączy zachodnią muzykę elektroniczną ze wschodnimi brzmieniami i wokalami.

 • 23.04.2024

  Koncert: Brandt Brauer Frick

  Występ jednego z najciekawszych zespołów grających elektronikę, który stale eksperymentuje i poszukuje inspiracji.

 • 12.04.2024

  Koncert: Kroke

  Występ zespołu, w twórczości którego znajdziemy jazz, brzmienia Orientu, muzykę klezmerską i etniczną. Koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!”.

 • 20.03.2024

  Bach na Wielkanoc

  Inauguracja projektu „Śląskie! Europa!”, realizowanego w ramach 20. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.