Menu

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim

1—19 września 2021
Województwo Śląskie

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

Już od jutra można oddać głos na projekty zgłoszone w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jeśli chcesz mieć realny wpływa na zadania realizowane w naszym regionie, nie zwlekaj i zagłosuj!

To już trzecia edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, a mieszkańcy województwa mogli składać wnioski w dwóch pulach: puli EKO obejmującej propozycje o charakterze ekologicznym oraz puli REGIO, na która składają się zadania o charakterze edukacyjnym, sportowym, kulturalnym czy turystycznym. Wpłynęły aż 203 wnioski!

Głosowanie odbędzie się między 1 a 19 września 2021 roku, a głos można oddać elektronicznie na stronie ebo.slaskie.pl (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki). Wystarczy wybrać preferowane zadanie, uwierzytelnić się (podać dane osobowe, czyli numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki) oraz zatwierdzić swój wybór. Szczegółowe informacje dotyczące głosowania można znaleźć TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Ostateczną listę zadań dopuszczonych do głosowania można znaleźć TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki), a o samym Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Polecamy

  • 27.11.2021

    Dziękujemy!

    Droga Publiczności, dziękujemy za wspólnie spędzone listopadowe dni i do zobaczenia za rok!

  • 06.06.2022

    Carbon Silesia Festival

    W niezwykłej scenerii Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu odbędzie się kolejna edycja festiwalu muzyki elektronicznej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.