Menu

Drugi tydzień ⅩⅩⅨ Festiwalu Ars Cameralis

fot. Radosław Kaźmierczak

Pierwsze muzyczne i literackie wydarzenia ⅩⅩⅨ Festiwalu Ars Cameralis już za nami. Ale dopiero się rozkręcamy, przygotowaliśmy jeszcze wiele niespodzianek. Przypominamy, że wszystkie festiwalowe wydarzenia odbędą się bezpłatnie, wyłącznie online. Pełny program jest dostępny na stronie arscameralisfestiwal.pl (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki) zaś poniżej znajdują się szczegóły najbliższych wydarzeń. Zapraszamy!

→ 16.11. / 16:00 / SYLWIA GRUDNIAK / Warsztaty dostępne wyłącznie online

Warsztaty wokół picture booka „Trzeba będzie”, na których zostaną poruszone trudne, lecz niezmiernie ważne problemy naszego świata, jak zanieczyszczenie środowiska czy społeczne nierówności. Więcej informacji TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

 17.11. / 20:00 / YOACHIM / Koncert dostępny wyłącznie online

Występ artysty, którego twórczość charakteryzuje elektroniczny pazur, połączony z liryzmem i wrażliwością tekstów. Więcej informacji TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

→ 18.11. / 18:30 / BIEŃCZYK, MARCINÓW, PAWELEC / Spotkanie dostępne wyłącznie online 

Zderzenia Literackie: „Śmierć — utopijna wizja końca czy nieskończoności”. Spotkanie literackie, podczas którego Marek Bieńczyk i Mira Marcinów, pod wodzą Dariusza Pawelca będą poruszać kwestie ostateczne. Więcej informacji TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Animacja promocyjna ⅩⅩⅨ Festiwalu Ars Cameralis / wykonanie: Łukasz Dziedzic

 19.11. / 18:30 / GONDOWICZ, KORNAHAUSER / Spotkanie dostępne wyłącznie online

Zderzenia Literackie: „Golem, Dracula, Frankenstein — bardziej realni niż nam się wydaje”. Spotkanie, na którym Jan Gondowicz i Jakub Kornhauser porozmawiają o tym, co kryją opowieści o potworach i demonach. Więcej informacji TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

→ 19.11. / 20:00 / ERITH / Koncert dostępny wyłącznie online

Występ artystki, której tajemnicza, niemal magiczna muzyka spod znaku elektropopu, przeplatanego elementami folku, zawsze jest niezwykłym doznaniem. Więcej informacji TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

→ 19.11. / 21:15 / ARRM / Koncert dostępny wyłącznie online

Występ instrumentalnego zespołu tworzonego przez Artura Rumińskiego, Rafała Micińskiego, Michała Leksa i Macieja Śmigrodzkiego. Więcej informacji TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Polecamy

 • 29.01.2024

  Nowe publikacje

  W 2023 roku Instytucja wydała dwie książki poetyckie i album fotograficzny.

 • 30.11.2023

  Dziękujemy za obecność

  Za nami niemal miesiąc wypełniony muzyką, sztukami wizualnymi, literaturą, teatrem i filmem. Nie możemy uwierzyć, że kolejna edycja Festiwalu Ars Cameralis jest już za nami.

 • 05.12.2023

  Ostatnie dni wystaw

  Wystawy zrealizowane w ramach ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis będą dostepne dla zwiedzających jeszcze tylko kilka dni.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.