Menu

Głosowanie w MBO

↑ fot. Tomasz Böhm

IV Marszałkowski Budżet Obywatelski

Już za tydzień mieszkańcy województwa śląskiego będą mogli zagłosować na wybraną przez siebie propozycję udoskonalenia naszego regionu. A jest w czym wybierać. Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Kuźni Raciborskiej, wojewódzkie regaty kajakowe, spartakiady i zawody sportowe, nowy dom dla afrykańskich zwierząt w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, tężnie solankowe, zakup sprzętów specjalistycznych dla placówek medycznych z regionu czy działania aktywizujące dzieci i młodzież, a także seniorów. To tylko niektóre z zadań zgłoszonych w ramach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Do rozdysponowania jest 5 mln złotych, a głosowanie odbędzie się elektronicznie za pomocą generatora eBO i zostanie przeprowadzone między 24 sierpnia a 12 września 2022 roku. Więcej o Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki), a poniżej znajduje się pełny wykaz 105 zadań dopuszczonych do głosowania, z których 23 pochodzą z puli EKO, a 82 — z puli REGIO.

Polecamy

 • 29.01.2024

  Nowe publikacje

  W 2023 roku Instytucja wydała dwie książki poetyckie i album fotograficzny.

 • 30.11.2023

  Dziękujemy za obecność

  Za nami niemal miesiąc wypełniony muzyką, sztukami wizualnymi, literaturą, teatrem i filmem. Nie możemy uwierzyć, że kolejna edycja Festiwalu Ars Cameralis jest już za nami.

 • 05.12.2023

  Ostatnie dni wystaw

  Wystawy zrealizowane w ramach ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis będą dostepne dla zwiedzających jeszcze tylko kilka dni.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.