Menu

Koncert: ÆTHER CTRL

5 listopada 2021 / godz. 20:00
Teatr Śląski — Scena w Malarni / Katowice

↑ fot. Radosław Puta

ⅩⅩⅩ Festiwal Ars Cameralis

Już 5 listopada o godzinie 20:00 Sceną w Malarni, katowickiego Teatru Śląskiego, zawładnie Æther CTRL, który specjalnie na potrzeby Festiwalu stworzy autorski set zainspirowany kosmicznymi brzmieniami. Koncert będzie wzbogacony wizualizacjami Kuby Kalisza.

Piotrek Jeziorko jest muzykiem i entuzjastą hałasu, który udziela się — jako perkusista — w wielu formacjach ze Śląska i Zagłębia (m.in. w grupach Fonogon i Szorstko). Jako Æther CTRL eksperymentuje z elektroniką, bawi się ambientowymi przestrzeniami, taśmowymi zniekształceniami czy cyfrowymi szumami. Swoją muzykę opiera na głębokich brzmieniach i robotycznych bitach, szukając niejednoznacznych rozwiązań i harmonii. W 2019 roku zadebiutował epką „one rainy evening (and cloudy morning)”

Bilety w cenie 20 zł można zdobyć na portalu Ticketmaster (TUTAJ → po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki). Koncert będzie również dostępny bezpłatnie online na stronie Festiwalu oraz na kanale Instytucji na portalu YouTube.

Polecamy

  • 27.11.2021

    Dziękujemy!

    Droga Publiczności, dziękujemy za wspólnie spędzone listopadowe dni i do zobaczenia za rok!

  • 06.06.2022

    Carbon Silesia Festival

    W niezwykłej scenerii Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu odbędzie się kolejna edycja festiwalu muzyki elektronicznej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.