Menu

Koncert: ÆTHER CTRL

5 listopada 2021 / godz. 20:00
Teatr Śląski — Scena w Malarni / Katowice

↑ fot. Radosław Puta

ⅩⅩⅩ Festiwal Ars Cameralis

Już 5 listopada o godzinie 20:00 Sceną w Malarni, katowickiego Teatru Śląskiego, zawładnie Æther CTRL, który specjalnie na potrzeby Festiwalu stworzy autorski set zainspirowany kosmicznymi brzmieniami. Koncert będzie wzbogacony wizualizacjami Kuby Kalisza.

Piotrek Jeziorko jest muzykiem i entuzjastą hałasu, który udziela się — jako perkusista — w wielu formacjach ze Śląska i Zagłębia (m.in. w grupach Fonogon i Szorstko). Jako Æther CTRL eksperymentuje z elektroniką, bawi się ambientowymi przestrzeniami, taśmowymi zniekształceniami czy cyfrowymi szumami. Swoją muzykę opiera na głębokich brzmieniach i robotycznych bitach, szukając niejednoznacznych rozwiązań i harmonii. W 2019 roku zadebiutował epką „one rainy evening (and cloudy morning)”

Bilety w cenie 20 zł można zdobyć na portalu Ticketmaster (TUTAJ → po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki). Koncert będzie również dostępny bezpłatnie online na stronie Festiwalu oraz na kanale Instytucji na portalu YouTube.

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 03.10.2022

  ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

  Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — zapraszamy na wspólne spędzanie jesiennych wieczorów.

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.