Menu

Koncert: Młyn

13 listopada / godz. 20:00
Teatr Śląski — Scena w Malarni / Katowice

ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

Młyn to elektroakustyczne trio, w skład którego wchodzą: Sebastian Milewski (klawisze), Cezary Rosiński (elektronika) oraz Michał Wdowikowski (perkusja). Muzycy czerpią inspiracje zarówno z muzyki elektronicznej, jak i jazzu czy ambientu, kładą jednak nacisk na poszukiwanie własnego, unikalnego języka muzycznego.

W dorobku zespołu znajdują się dwa albumy: wydany w 2018 roku przez Dym Records album „Reklama” oraz „Folwark”, opublikowany przez Gustaff Records trzy lata później. Grupa grała na wielu ważnych festiwalach (by wymienić Avant Art Festival, Dym Festival czy Borderline Festival) oraz w licznych klubach Polski i Czech. Od 2018 roku członkowie zespołu aktywnie współtworzą kolektyw Wkurvv, organizujący wydarzenia artystyczne we Wrocławiu.

Koncert zespołu odbędzie się w niedzielę, 13 listopada o godzinie 20:00 na Scenie w Malarni. Bilety w cenie 20 zł są dostępne na portalu Ticketmaster (TUTAJ → po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Młyn — „Tajfuny”

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 03.10.2022

  ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

  Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — zapraszamy na wspólne spędzanie jesiennych wieczorów.

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.