Menu

Koncert: Młyn

13 listopada / godz. 20:00
Teatr Śląski — Scena w Malarni / Katowice

ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

Młyn to elektroakustyczne trio, w skład którego wchodzą: Sebastian Milewski (klawisze), Cezary Rosiński (elektronika) oraz Michał Wdowikowski (perkusja). Muzycy czerpią inspiracje zarówno z muzyki elektronicznej, jak i jazzu czy ambientu, kładą jednak nacisk na poszukiwanie własnego, unikalnego języka muzycznego.

W dorobku zespołu znajdują się dwa albumy: wydany w 2018 roku przez Dym Records album „Reklama” oraz „Folwark”, opublikowany przez Gustaff Records trzy lata później. Grupa grała na wielu ważnych festiwalach (by wymienić Avant Art Festival, Dym Festival czy Borderline Festival) oraz w licznych klubach Polski i Czech. Od 2018 roku członkowie zespołu aktywnie współtworzą kolektyw Wkurvv, organizujący wydarzenia artystyczne we Wrocławiu.

Koncert zespołu odbędzie się w niedzielę, 13 listopada o godzinie 20:00 na Scenie w Malarni. Bilety w cenie 20 zł są dostępne na portalu Ticketmaster (TUTAJ → po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Młyn — „Tajfuny”

Projekt: Śląskie! Europa!

 • 08.04.2024

  Koncert: Barok Ponad Granicami

  Występ {oh!} Orkiestry pod przewodnictwem Martyny Pastuszki w ramach projektu „Śląskie! Europa!”, a w repertuarze mistrzowie baroku.

 • 05.04.2024

  Koncert: .VRIL (ambient set)

  Występ wszechstronnego artysty, który eksperymentuje z IDM, electro, techno, ambientem. Koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!”.

 • 04.04.2024

  Koncert: Pablopavo i Ludziki

  Kolejny koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!” realizowanego w związku z 20. rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

 • 19.04.2024

  Koncert: Acid Arab

  Występ francusko-algierskiego zespołu, którego twórczość łączy zachodnią muzykę elektroniczną ze wschodnimi brzmieniami i wokalami.

 • 23.04.2024

  Koncert: Brandt Brauer Frick

  Występ jednego z najciekawszych zespołów grających elektronikę, który stale eksperymentuje i poszukuje inspiracji.

 • 12.04.2024

  Koncert: Kroke

  Występ zespołu, w twórczości którego znajdziemy jazz, brzmienia Orientu, muzykę klezmerską i etniczną. Koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!”.

 • 20.03.2024

  Bach na Wielkanoc

  Inauguracja projektu „Śląskie! Europa!”, realizowanego w ramach 20. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.