Menu

Koncert: Młyn

13 listopada / godz. 20:00
Teatr Śląski — Scena w Malarni / Katowice

ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

Młyn to elektroakustyczne trio, w skład którego wchodzą: Sebastian Milewski (klawisze), Cezary Rosiński (elektronika) oraz Michał Wdowikowski (perkusja). Muzycy czerpią inspiracje zarówno z muzyki elektronicznej, jak i jazzu czy ambientu, kładą jednak nacisk na poszukiwanie własnego, unikalnego języka muzycznego.

W dorobku zespołu znajdują się dwa albumy: wydany w 2018 roku przez Dym Records album „Reklama” oraz „Folwark”, opublikowany przez Gustaff Records trzy lata później. Grupa grała na wielu ważnych festiwalach (by wymienić Avant Art Festival, Dym Festival czy Borderline Festival) oraz w licznych klubach Polski i Czech. Od 2018 roku członkowie zespołu aktywnie współtworzą kolektyw Wkurvv, organizujący wydarzenia artystyczne we Wrocławiu.

Koncert zespołu odbędzie się w niedzielę, 13 listopada o godzinie 20:00 na Scenie w Malarni. Bilety w cenie 20 zł są dostępne na portalu Ticketmaster (TUTAJ → po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Młyn — „Tajfuny”

Polecamy

 • 12.09.2023

  Koncert: The Necks

  Pierwsze ogłoszenie ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis! Zapraszamy na koncert australijskiego trio, którego hipnotyzujące brzmienia wymykają się opisom.

 • 07.09.2023

  „Cienie historii nigdy nas nie opuszczą” — instalacja Michała Smandka

  Dzieło artysty z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach pojawiło się na wystawie w Chile.

 • 25.08.2023

  Celebrating the Symphonic Legacy of Wayne Shorter

  Materiał filmowy z Festiwalowej Gali Orlen Jazz Festiwalu XXV Bielskiej Zadymki Jazzowej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.