Menu

Modyfikacje programu

fot. Radosław Kaźmierczak

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby do zmian programowych dochodziło jak najrzadziej. Niestety nowe obostrzenia, trudne warunki i niepewna sytuacja sprawiają, że jest to nieuniknione i niezależne od nas. Poniżej szczegóły dotyczące wprowadzonych modyfikacji:

→ Spotkanie literackie „Golem, Dracula, Frankenstein — bardziej realni niż nam się wydaje” z Janem Gondowiczem i Jakubem Kornhauserem, zaplanowane na 19 listopada na godzinę 18:30, nie odbędzie się. Prowadzący przygotują jednak dla Was coś szczególnego, bądźcie czujni!

→ Koncert DVA, który miał się odbyć 22 listopada o godzinie 21:30, zostaje odwołany

Jest nam niezmiernie przykro, że musimy wprowadzać kolejne zmiany, liczymy jednak na Waszą wyrozumiałość. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Dbajcie o siebie i najbliższych.

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 03.10.2022

  ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

  Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — zapraszamy na wspólne spędzanie jesiennych wieczorów.

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.