Menu

Przedłużenie wystawy „Sny ze srebra”

Pałac Schoena Muzeum w Sosnowcu
Kurator: Marek Zieliński

ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

Retrospektywna wystawa prac Wojciecha Prażmowskiego zostaje przedłużona i będzie dostępna do niedzieli, 5 lutego 2023 roku. Więcej o wystawie można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Równocześnie zapraszamy na spotkanie autorskie z Wojciechem Prażmowskim oraz oprowadzanie po wystawie „Sny ze srebra”, które odbędzie się w czwartek 2 lutego o godzinie 17:30 w Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu. Podczas spotkania, które poprowadzi kurator wystawy — dyrektor Instytucji Kultury Ars Cameralis — Marek Zieliński, odbędzie się także promocja albumu fotograficznego „Sny ze srebra”, czyli 400 stron z reprodukcjami prac artysty według projektu Katarzyna Wolny-Grządziel.

Zapraszamy serdecznie!

Projekt: Śląskie! Europa!

 • 08.04.2024

  Koncert: Barok Ponad Granicami

  Występ {oh!} Orkiestry pod przewodnictwem Martyny Pastuszki w ramach projektu „Śląskie! Europa!”, a w repertuarze mistrzowie baroku.

 • 05.04.2024

  Koncert: .VRIL (ambient set)

  Występ wszechstronnego artysty, który eksperymentuje z IDM, electro, techno, ambientem. Koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!”.

 • 04.04.2024

  Koncert: Pablopavo i Ludziki

  Kolejny koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!” realizowanego w związku z 20. rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

 • 19.04.2024

  Koncert: Acid Arab

  Występ francusko-algierskiego zespołu, którego twórczość łączy zachodnią muzykę elektroniczną ze wschodnimi brzmieniami i wokalami.

 • 23.04.2024

  Koncert: Brandt Brauer Frick

  Występ jednego z najciekawszych zespołów grających elektronikę, który stale eksperymentuje i poszukuje inspiracji.

 • 12.04.2024

  Koncert: Kroke

  Występ zespołu, w twórczości którego znajdziemy jazz, brzmienia Orientu, muzykę klezmerską i etniczną. Koncert w ramach projektu „Śląskie! Europa!”.

 • 20.03.2024

  Bach na Wielkanoc

  Inauguracja projektu „Śląskie! Europa!”, realizowanego w ramach 20. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.