Menu

Przedłużenie wystawy „Sny ze srebra”

Pałac Schoena Muzeum w Sosnowcu
Kurator: Marek Zieliński

ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

Retrospektywna wystawa prac Wojciecha Prażmowskiego zostaje przedłużona i będzie dostępna do niedzieli, 5 lutego 2023 roku. Więcej o wystawie można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Równocześnie zapraszamy na spotkanie autorskie z Wojciechem Prażmowskim oraz oprowadzanie po wystawie „Sny ze srebra”, które odbędzie się w czwartek 2 lutego o godzinie 17:30 w Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu. Podczas spotkania, które poprowadzi kurator wystawy — dyrektor Instytucji Kultury Ars Cameralis — Marek Zieliński, odbędzie się także promocja albumu fotograficznego „Sny ze srebra”, czyli 400 stron z reprodukcjami prac artysty według projektu Katarzyna Wolny-Grządziel.

Zapraszamy serdecznie!

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 03.10.2022

  ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

  Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — zapraszamy na wspólne spędzanie jesiennych wieczorów.

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.