Menu

Zmiany w programie!

17.11. / G. 20:00
Jazz Club Hipnoza / Katowice

↑ Forest Swords

ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwal Ars Cameralis

Mamy smutną wiadomość dotyczącą podwójnego koncertu CEL: Felix Kubin & Hubert Zemler | Jessy Lanza, który miał odbyć się 17 listopada w Jazz Clubie Hipnoza. Niestety ze względu na sytuację prywatną kanadyjska piosenkarka odwołała całą europejską trasę koncertową. Jesteśmy zatem zmuszeni odwołać jej katowicki koncert. Oświadczenie artystki można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Felix Kubin & Hubert Zemler wystąpią zgodnie z planem. Zostajemy przy formule wieczoru z podwójną dawką muzycznych doznań, a do programu ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis dołącza Forest Swords!

Matthew Barnes — bo tak nazywa się artysta występujący jako Forest Swords — to pochodzący z Liverpoolu producent, którego twórczość opiera się na przekształcaniu dźwięków i kreowaniu innowacyjnych, ekscytujących elektronicznych światów. Debiutował w 2013 roku albumem „Engravings” wydanym przez Tri Angle. Drugi album — znakomicie przyjęty przez krytykę i publiczność — „Compassion” ukazał się nakładem kultowej wytwórni Ninja Tunes w 2017 roku.

W październiku tego roku — również w Ninja Tunes — ukazał się trzeci album artysty zatytułowany „Bolted”, który potwierdza jego wizjonerstwo i klasę. Forest Swords jest także autorem kompilacji w legendarnej serii „DJ-Kicks”, a także remiksów między innymi dla Björk czy Neneh Cherry. Współpracuje także przy projektach wizualnych i artystycznych — stworzył muzykę do filmu krótkometrażowego „Duchy z Sugar Land” czy spektaklu stworzonego przez choreografów Emmy Portner i Alana Luciena Øyena dla Norweskiego Baletu Narodowego.

Forest Swords — „Munitions”

Polecamy

 • 29.01.2024

  Nowe publikacje

  W 2023 roku Instytucja wydała dwie książki poetyckie i album fotograficzny.

 • 30.11.2023

  Dziękujemy za obecność

  Za nami niemal miesiąc wypełniony muzyką, sztukami wizualnymi, literaturą, teatrem i filmem. Nie możemy uwierzyć, że kolejna edycja Festiwalu Ars Cameralis jest już za nami.

 • 05.12.2023

  Ostatnie dni wystaw

  Wystawy zrealizowane w ramach ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis będą dostepne dla zwiedzających jeszcze tylko kilka dni.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.