Menu

ⅩⅩⅩ Festiwal Ars Cameralis

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

W listopadzie 1992 roku odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Ars Cameralis. Przez ten czas przygotowaliśmy dla Was liczne koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty, wystawy… Staraliśmy się dać Wam możliwość obcowania z nieoczywistymi artystami. Zarówno tymi cenionymi i rozpoznawalnymi, jak i tymi dopiero na początku drogi, poszukującymi formy artystycznego wyrazu.

Nie inaczej będzie w tym roku. ⅩⅩⅩ Festiwal Ars Cameralis odbędzie się w Katowicach, jak zawsze w listopadzie. Zapraszamy Was do spędzenia z nami jesiennych wieczorów. Więcej szczegółów już wkrótce. Najświeższe informacje są dostępne w naszych mediach społecznościowych TUTAJ (po kliknięciu profil Instytucji na Facebooku otworzy się w nowej karcie przeglądarki) i TUTAJ (po kliknięciu profil Instytucji na Instagramie otworzy się w nowej karcie przeglądarki).

Polecamy

  • 27.11.2021

    Dziękujemy!

    Droga Publiczności, dziękujemy za wspólnie spędzone listopadowe dni i do zobaczenia za rok!

  • 06.06.2022

    Carbon Silesia Festival

    W niezwykłej scenerii Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu odbędzie się kolejna edycja festiwalu muzyki elektronicznej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.