Menu

ⅩⅩⅩ Festiwal Ars Cameralis

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

W listopadzie 1992 roku odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Ars Cameralis. Przez ten czas przygotowaliśmy dla Was liczne koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty, wystawy… Staraliśmy się dać Wam możliwość obcowania z nieoczywistymi artystami. Zarówno tymi cenionymi i rozpoznawalnymi, jak i tymi dopiero na początku drogi, poszukującymi formy artystycznego wyrazu.

Nie inaczej będzie w tym roku. ⅩⅩⅩ Festiwal Ars Cameralis odbędzie się w Katowicach, jak zawsze w listopadzie. Zapraszamy Was do spędzenia z nami jesiennych wieczorów. Więcej szczegółów już wkrótce. Najświeższe informacje są dostępne w naszych mediach społecznościowych TUTAJ (po kliknięciu profil Instytucji na Facebooku otworzy się w nowej karcie przeglądarki) i TUTAJ (po kliknięciu profil Instytucji na Instagramie otworzy się w nowej karcie przeglądarki).

Polecamy

 • 07.11.2022

  Wojciech Prażmowski: Sny ze srebra

  Wystawa retrospektywna Wojciecha Prażmowskiego, reprezentanta nurtu fotografii kreacyjnej i twórcy „foto – obiektów”.

 • 17.11.2022

  Mischa Kuball: Przestrzenie referencyjne

  Pierwsza retrospektywna prezentacja twórczości niemieckiego artysty jest realizowana w ramach piątej edycji projektu „Więcej światła!”.

 • 29.11.2022

  Dziękujemy

  Kolejny listopad wypełniony muzyką, literaturą i sztukami wizualnymi już za nami. Dziękujemy za obecność!

 • 03.10.2022

  ⅩⅩⅩⅠ Festiwal Ars Cameralis

  Koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty i wystawy — zapraszamy na wspólne spędzanie jesiennych wieczorów.

 • 16.10.2022

  Roger A. Deakins: Byways / Bezdroża

  W ramach tegorocznego Festiwalu zapraszamy na wystawę fotograficzną, na której zaprezentujemy zupełnie inne oblicze znakomitego operatora filmowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.