Menu

ⅩⅩⅩ Festiwal Ars Cameralis

↑ fot. Radosław Kaźmierczak

W listopadzie 1992 roku odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Ars Cameralis. Przez ten czas przygotowaliśmy dla Was liczne koncerty, spotkania literackie, pokazy filmowe, warsztaty, wystawy… Staraliśmy się dać Wam możliwość obcowania z nieoczywistymi artystami. Zarówno tymi cenionymi i rozpoznawalnymi, jak i tymi dopiero na początku drogi, poszukującymi formy artystycznego wyrazu.

Nie inaczej będzie w tym roku. ⅩⅩⅩ Festiwal Ars Cameralis odbędzie się w Katowicach, jak zawsze w listopadzie. Zapraszamy Was do spędzenia z nami jesiennych wieczorów. Więcej szczegółów już wkrótce. Najświeższe informacje są dostępne w naszych mediach społecznościowych TUTAJ (po kliknięciu profil Instytucji na Facebooku otworzy się w nowej karcie przeglądarki) i TUTAJ (po kliknięciu profil Instytucji na Instagramie otworzy się w nowej karcie przeglądarki).

Polecamy

 • 12.09.2023

  Koncert: The Necks

  Pierwsze ogłoszenie ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis! Zapraszamy na koncert australijskiego trio, którego hipnotyzujące brzmienia wymykają się opisom.

 • 07.09.2023

  „Cienie historii nigdy nas nie opuszczą” — instalacja Michała Smandka

  Dzieło artysty z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach pojawiło się na wystawie w Chile.

 • 25.08.2023

  Celebrating the Symphonic Legacy of Wayne Shorter

  Materiał filmowy z Festiwalowej Gali Orlen Jazz Festiwalu XXV Bielskiej Zadymki Jazzowej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.