Menu

Głosowanie MBO

V Marszałkowski Budżet Obywatelski

Jeszcze tylko do najbliższego wtorku, 12 września można oddać swój głos na projekty w ramach V edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. To niepowtarzalna okazja, aby mieć realny wpływ na udoskonalenie naszego regionu. W tym roku wpłynęło ponad trzydzieści propozycji w puli EKO i ponad osiemdziesiąt w puli REGIO, realizowanych w poszczególnych podregionach.

Wśród zgłoszonych projektów znalazły się: zajęcia samoobrony i sportowe, działania na rzecz środowiska i eko edukacji, warsztaty dla dzieci, młodzieży i seniorów, spektakle muzyczne, koncerty plenerowe, a także zakupy sprzętu medycznego, renowacje i rewitalizacje budynków i terenów zielonych, modernizacje oświetlenia czy budowa tężni solankowej.

Więcej o Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim można przeczytać TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki), a pełny wykaz zadań dopuszczonych do głosowania można znaleźć TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki).

Polecamy

 • 29.01.2024

  Nowe publikacje

  W 2023 roku Instytucja wydała dwie książki poetyckie i album fotograficzny.

 • 30.11.2023

  Dziękujemy za obecność

  Za nami niemal miesiąc wypełniony muzyką, sztukami wizualnymi, literaturą, teatrem i filmem. Nie możemy uwierzyć, że kolejna edycja Festiwalu Ars Cameralis jest już za nami.

 • 05.12.2023

  Ostatnie dni wystaw

  Wystawy zrealizowane w ramach ⅩⅩⅩⅠⅠ Festiwalu Ars Cameralis będą dostepne dla zwiedzających jeszcze tylko kilka dni.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.