Menu

Wybiegły! / Run Out!

Autor: Asi Mina i Orkiestra Leopolda
Cena: 35 PLN

Asi Mina to śpiewająca piosenki Asia Bronisławska. Obecnie gra z Małą Orkiestrą Leopolda. Duża była za duża. A mała jest w sam raz. Asia śpiewa o życiu. O ludziach, relacjach, zjawiskach, emocjach. Apoteoza życia! Nieszczelny bądź!

Album wydany na zamówienie Narodowego Instytutu Audiowizualnego z okazji Inauguracji Przewodnictwa Polski w Radzie UE w ramach Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji 2011. Wydawca: Ars Cameralis, Narodowy Instytut Audiowizualny 2011

Występują: Asia Bronisławska, Piotr Steczek, Orkiestra Leopolda (Orkiestra Instrumentów Dętych Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. K. Szymanowskiego w Katowicach), Wojciech Kucharczyk, Marek Leszczyński, Dariusz Basiński

Posłuchaj płyty TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki)

„Na płycie jest ten niepokój, bo boimy się różnych rzeczy. Świat nas odpycha i wzywa jednocześnie. Tak jak w bajkach braci Grimm. Nie potrafimy nigdy oderwać oczu od tego, co jest bardzo piękne i od tego, co jest bardzo brzydkie. Ja w sztuce lubię coś, co jest tego pomieszaniem. To tak jak z czarnym humorem, kiedy opowiadamy o trudnych sprawach w wesoły sposób. Albo tak jak jest z limerykami. Łatwiej jest się pogrążać, ale warto podnieść głowę i powiedzieć o trudnościach, by wywołać dyskusję”. / Asi Mina, z wywiadu dla ultramaryna.pl

*Dokonując zakupu albumu akceptujesz warunki regulaminu sklepu internetowego (dostępny TUTAJ → po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki)

O artystach

Asi Mina

Asia Bronisławska — czyli Asi Mina — energią, zapałem i pomysłami zasilała kilka zespołów. Grała m.in. w Mołr Drammaz czy The Complainer & The Complainers. Oprócz śpiewania i grania zajmuje się także kształceniem nowych pokoleń muzyków. To właśnie dzieci i młodzież są dla niej nieustającą, jeśli nie największą, inspiracją.
Jej uczniów nie mogło zabraknąć na żadnej z jej solowych płyt!

Dyskografia:
2006 Asi Mina  „Wszystko mam tylko gdzie”
2011 Asi Mina  „Wybiegły!” / „Run Out!”

Recenzje

Katarzyna Borowiec dla uwolnijmuzyke.pl → recenzja dostępna TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki)
Jakub Knera dla popupmusic.pl → recenzja dostępna TUTAJ (po kliknięciu otworzy się nowa karta przeglądarki)

Zamów publikację

Wybiegły! / Run Out!
Cena: 35 PLN

Wiadomość ze szczegółami dotyczącymi zakończenia procesu zamówienia publikacji przyjdzie na wskazany przez Państwa adres mailowy w ciągu dwóch dni roboczych.

  Wysyłając zamówienie akceptujesz regulamin sklepu Ars Cameralis. Z regulaminem sklepu zapoznać się można pod adresem: www.arscameralis.pl/regulamin-sklepu

  Polecamy

  • Obrazy zmieniającego się świata. Fotografie Górnego Śląska

   Album fotograficzny prezentujący pejzaż społeczny oraz historię regionu w okresie Powstań Śląskich.

  • Korfanty. Komiks historyczny — wydanie drugie

   Krzysztof Wyrzykowski, Sławomir Zajączkowski

   Drugie, pokolorowane wydanie komiksu poświęconego politycznej działalności Wojciecha Korfantego.

  • Tropy NaDziko — Postantologia

   Wojciech Brzoska, Radosław Kobierski, Arkadiusz Kremza, Paweł Lekszycki, Bartłomiej Majzel, Maciej Melecki, Grzegorz Olszański, Paweł Sarna, Krzysztof Siwczyk / Wybór, opracowanie i komentarz: Dariusz Pawelec

   Zbiór poetycki podsumowujący szalone i istotne pod względem socjologicznym i literackim zjawisko, którym jest Trupa Poetycka NaDziko.

  • Dziennik Jurajski

   Wojciech Prażmowski

   Dwutomowa publikacja, na którą składają się: dziennik ze wspomnieniami i fotografiami autora oraz notes na własne zapiski.

  • Samotny Spacerowicz

   Zhu Hao / Tłumaczenie: Jarek Zawadzki

   Książka poetycka chińskiego poety, w której wierszom towarzyszą fotografie zrobione przez artystę w Katowicach.

  • W królestwie bezrozumności / In the Realm of the Senseless

   Jake i Dinos Chapman

   Katalog do niezwykłej wystawy realizowanej w ramach ⅩⅨ Festiwalu Ars Cameralis.

  • Peter i Pierre. Pierre Alechinsky i Peter Bramsen — czterdzieści lat przyjaźni artystycznej

   Pierre Alechinsky, Peter Bramsen

   Katalog do wystawy ukazującej współpracę litografa z artystą, których przyjaźń rozpoczęła się jeszcze w latach 60. ubiegłego wieku.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki.